Про компанію

Підприємство «Азовелектрозбут» засноване в 1996 році.
Основні види діяльності: виробництво оцинкованого посуду і садово-городнього інвентарю, реалізація господарських і побутових товарів.

Стандарти, за якими випускається оцинкована продукція і садово-городній інвентарь виходять з споживчого попиту і відповідають затвердженим ДСТУ та ТУ. Можливе виготовлення індивідуальних замовлень по кресленнях замовника. Продукція, що випускається нами, успішно експортується в країни ближнього і далекого зарубіжжя. Наше підприємство представляє продукцію провідних вітчизняних виробників пластмасових виробів, емальованого посуду, алюмінієвого посуду, пічного литва, ручного інструменту. Ми є єдиним генеральним дилером в Україні таких виробників, як ТОВ «Іжсталь-ТНП», ВАТ «Артінський завод», ВАТ «Рев'якінський металопрокатний завод»,а так само великим імпортером зарубіжних підприємств з виробництва металопрокату, побутових та господарських товарів. Завдяки цьому, купуючи товар у нас, ви отримуєте якісний товар з "перших рук".
Протягом усіх цих років нашими надійними і постійними партнерами залишаються підприємства України, Росії, Азії, країн Східної та Західної Європи.


сертификат Арти сертификат Ижсталь